Zvolte pozici

Junior účetní s AJ

Pracovní náplň

Základní zpracování účetních dokladů, účtování běžných účetních operací (faktury, pokladna, banka), vytváření platebních příkazů, komunikace s klienty, spolupráce na účetních závěrkách, příprava podkladů pro daňová přiznání, administrativní podpora Senior účetní.

Požadujeme

  • zkušenosti v oboru min. 2 roky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost samostatně jednat s klienty (převážně zahraničními)
  • schopnost pracovat v týmu ochota učit se a rozvíjet znalosti v oboru
  • logické myšlení, organizační schopnosti
  • ovládání MS Excel v rozsahu základních funkcí
  • znalost účetního SW Helios Orange výhodou

Nabízíme

  • zajímavá práce zejména pro zahraniční klientelu
  • mladý dynamický kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • profesní růst a odborné vzdělávání
  • dobré mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu o spolupráci s námi zašlete své CV na adresu jobs-cz@asbgroup.eu.