Zvolte pozici

Mzdová(ý) účetní s AJ

Pracovní náplň

Zpracování mzdové a personální agendy českých i zahraničních subjektů (dle české legislativy), komunikace s úřady (správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřady, úřady práce), komunikace s klienty (zejm. zahraničními), mzdové a personální poradenství.

Požadujeme

  • znalost mzdových předpisů a související legislativy
  • alespoň základní znalost pracovního práva
  • praxe v oboru nejméně 2 roky
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • schopnost samostatně jednat s klienty
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • ochota učit se a rozvíjet znalosti v oboru
  • samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • organizační schopnosti
  • znalost SW Helios Orange výhodou

Nabízíme

  • zajímavá práce zejména pro zahraniční klientelu
  • mladý dynamický kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • profesní růst a odborné vzdělávání
  • dobré mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

Nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu o spolupráci s námi zašlete své CV na adresu jobs-cz@asbgroup.eu.